Javne obrane disertacija

U ponedjeljak 11. veljače 2013. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 12 sati, mr. sc. Diana SORIĆ javno brani disertaciju pod naslovom Obiteljska korespondencija Antuna Vrančića: kritičko izdanje rukopisa i jezičnostilske osobitosti pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Neven Jovanović, prof. dr. sc. Milenko Lončar i doc. dr. sc. Vlado Rezar.

U subotu 16. veljače 2013. godine na Sveučilištu u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, III. kat, dvorana 136), s početkom u 12 sati, Orsat LIGORIO, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Problem leksičke stratifikacije u adrijatistici pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Vladimir Skračić, red. prof. u miru, doc. dr. sc. Nikola Vuletić i akademik dr. sc. August Kovačec, prof. emeritus.