Akademija regionalnoga razvoja i fondova Europske unije

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije pokreće pilot projekt „Akademija regionalnoga razvoja i fondova Europske unije“, čiji je glavni cilj informiranje studentske populacije o svim aspektima korištenja EU fondova.

Projektom se želi osvijestiti studente o važnosti EU fondova kao jednog od najznačajnijih izvora financiranja različitih razvojnih projekata kako bi se, kao budući akteri razvoja hrvatskog gospodarstva i društva u cjelini, lakše mogli aktivno uključivati u taj proces.

Pilot projekt trajat će do kraja kalendarske godine. U sklopu godišnje konferencije Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije bit će predstavljene i nagrađene najuspješnije udruge za pojedine aktivnosti provedene tijekom projekta.

Javni poziv za sudjelovanje u projektu traja od 30. travnja do 20. svibnja 2014. godine.

Javni poziv

Prijavni obrazac