22. Tjedan mozga

U razdoblju od 11. do 17. ožujka 2024. održat će se 22. Tjedan mozga.

Tjedan mozga je međunarodna manifestacija čiji je cilj povećanje svijesti o važnosti istraživanja mozga i važnosti zdravlja mozga. Pokrovitelj Tjedna mozga je FENS - Federacija Europskih Neuroznanstvenih Društava.

Odjel za psihologiju Sveučilišta u Zadru se tradicionalno već duži niz godina uključuje u tu manifestaciju s nizom događaja koji uključuju predavanja, radionice, izlaganja, otvoreni dan Laboratorija za eksperimentalnu psihologiju i studentski neuroznanstveni simpozij. Neke od tih radionica se održavaju u školama i namijenjene su djeci, a drugi događaji, poput predavanja i simpozija su otvoreni za javnost.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete događaje otvorene za javnost koji se održavaju u sklopu Tjedna mozga.

Program 22. Tjedna mozga