11. Tjedan psihologije

U 11. Tjednu psihologije, koji se u cijeloj Republici Hrvatskoj obilježava u razdoblju od 19. do 25. veljače 2018. godine, nastavnici i studenti Odjela za psihologiju Sveučilišta u Zadru organiziraju niz različitih događanja i aktivnosti na Sveučilištu i izvan njega.

Svečanost otvaranja i predstavljanja programa naših aktivnosti do kraja Tjedna psihologije počet će u ponedjeljak, 19. veljače 2018. g., u 15 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru.

Uz prigodni program koji su pripremili nastavnici i studenti Odjela za psihologiju moći ćete poslušati predavanje „Psihološki aspekti (ne)poštivanja ljudskih prava“ izv. prof. dr. sc. Vere Ćubele Adorić s Odjel za psihologiju Sveučilišta u Zadru.

Naši studenti i studentice potrudit će se da se prije svečanoga otvaranja sudionici i gosti opuste otpuštanjem balona negativnih i pozitivnih emocija.

Plakat i program.