10. godišnjica Odjela za ekonomiju

Odjel za ekonomiju Sveučilišta u Zadru ove godine slavi 10 godina rada, što se obilježava kroz nekoliko različitih svečanih, promotivnih i sportskih događanja:

1. Milenijska fotografija – Milenijskom fotografijom započelo je obilježavanje 10. godišnjice Odjela za ekonomiju. Fotograf Šime Strikoman poredao je  bivše i sadašnje studente, kao i djelatnike Odjela za ekonomiju u oblik logotipa 10. godišnjice Odjela.

2. Svečanost – 10 godina Odjela za ekonomiju Sveučilišta u Zadru s prigodnim programom održat će se u četvrtak, 10. 12. 2015. godine u 13 sati  na Odjelu za ekonomiju, Splitska 1, Zadar.

3. Nogometna utakmica – studenti i profesori – održat će se u subotu, 12. 12. 2015. godine u 11 sati u dvorani Višnjik (Krešimir Ćosić) na kojoj će snage odmjeriti profesori i studenti Odjela za ekonomiju Sveučilišta u Zadru.