Studiji i studenti

Upisi u prvu godinu

• Odluka i Natječaj za upis studenata u prvu godinu redovitih jednopredmetnih i dvopredmetnih preddiplomskih sveučilišnih studija, redovitog jednopredmetnog preddiplomskog stručnog studija i redovitih jednopredmetnih integriranih preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija na Sveučilištu u Zadru u akademskoj godini 2022./2023. (na temelju rezultata državne mature)

• Odluka i Natječaj za upis studenata u prvu godinu redovitih jednopredmetnih i dvopredmetnih preddiplomskih sveučilišnih studija, redovitog jednopredmetnog preddiplomskog stručnog studija i redovitih jednopredmetnih integriranih preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2022./2023. (na temelju rezultata razredbenog postupka)

• Odluka i Natječaj za upis studenata u prvu godinu izvanrednih jednopredmetnih preddiplomskih sveučilišnih studija i izvanrednog jednopredmetnog preddiplomskog stručnog studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2022./2023. (na temelju rezultata državne mature)

• Odluka i Natječaj za upis studenata u prvu godinu izvanrednih jednopredmetnih preddiplomskih sveučilišnih studija i izvanrednog jednopredmetnog preddiplomskog stručnog studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2022./2023. (na temelju rezultata razredbenog postupka)