Studiji i studenti

Upisi u prvu godinu - III. rok

Prijave za razredbeni postupak na slobodna mjesta na studiju Kulture i turizma, 3. rok (22.9.-26.9.)

Upisi u prvu godinu

Upisi putem državne mature u jesenskom roku

Upis pristupnika preko državne mature bit će ONLINE od 20. do 22. rujna 2022.
Pristupnici trebaju u cijelosti ispuniti online Prijavni list i učitati (uploadati) sljedeće dokumente:

1. skenirani primjerak osobne iskaznice
  2. obrazac za izradu e-indeksa/iksice – nalazi se ovdje

Online upisi putem razredbenog postupka u jesenskom roku

Prijave za razredbeni postupak u jesenskom roku - Upute za pristupnike

Prijave su moguće za:

• pojedine izvanredne studije
  • za redovite studije ako su pristupnici maturirali prije 2010. godine
  • za pripadnike hrvatske nacionalne manjine i hrvatskog iseljeništva

Natječaji za razredbeni postupak objavljeni su na dnu ove stranice.

Slobodna mjesta za upis u jesenskom roku preko sustava državne mature

Upisi putem državne mature u ljetnom roku

Upis pristupnika na temelju rezultata državne mature vršit će se elektroničkim putem (online) od 19. do 21. odnosno 25. srpnja 2022. (ovisno o studiju koji se upisuje)

1. skenirani primjerak osobne iskaznice