Studiji i studenti

SLOBODNA MJESTA ZA UPIS U JESENSKOM ROKU PREKO SUSTAVA DRŽAVNE MATURE

UPISI PREKO DRŽAVNE MATURE

Upis pristupnika preko državne mature biti će ONLINE od 22. do 26./28. srpnja 2021. (ovisno o studiju kojeg upisujete)

Pristupnici trebaju u cijelosti ispuniti online Prijavni list i učitati (uploadati) sljedeće dokumente:
1.    skenirani primjerak osobne iskaznice
2.    obrazac za izradu e-indeksa/iksice – nalazi se ovdje

UPISI PREKO RAZREDBENOG POSTUPKA

Prijave za razredbeni (prijemni) ispit - Upute za pristupnike - Online obrasci

PRIJAVE ZA RAZREDBENI (PRIJEMNI) ISPIT

Prijave za razredbeni (prijemni) ispit primaju se online od 24. do 30. lipnja 2021. te će online obrasci za prijavu biti dostupni od 24. lipnja.

Pristupnici trebaju u obrascu učitati (uploadati) sljedeće dokumente:

1. domovnicu
  2. rodni list
  3. svjedodžbu o završnom ispitu ili o položenoj državnoj maturi
  4. svjedodžbe od 1. do 4. razreda srednje škole

Pripadnici hrvatske nacionalne manjine i hrvatskog iseljeništva trebaju učitati i potvrdu iz Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan RH kojom dokazuju da su pripadnici iste.

UPISI U 1. GODINU PREDDIPLOMSKIH STUDIJA PUTEM RAZREDBENOG (PRIJEMNOG ISPITA)

Upisi u 1. godinu preddiplomskih studija preko razredbenog postupka odvijati će se online od konačnosti rang liste do 14. srpnja 2021.

1.    skenirani primjerak osobne iskaznice
2.    obrazac za izradu e-indeksa/iksice – nalazi se ovdje

Više informacija možete vidjeti ovdje

Info letak za brucoše

Upute za izmjenu zaporke elektroničkog identiteta AAI@EduHr i aktiviranje studentskog e-maila

Upisi u prvu godinu

• Studenti koji mijenjaju jednu studijsku grupu na dvopredmetnom studiju, odnosno upisuju samo jedan novi dvopredmetni studij, obvezni su to prijaviti Uredu za primjenu ECTS-a (Zadar, M. Pavlinovića 1/III), ili na adresu e-pošte pkalmeta@unizd.hr do 10. srpnja 2021., za upise u ljetnom roku, odnosno do 10. rujna 2021. za upise u jesenskom roku.