Ženska stolnoteniska ekipa osvojila Godišnju nagradu Hrvatskoga akademskoga sportskoga saveza za "fair play"

Hrvatski akademski sportski savez dodjeljuje nagrade pojedincima i kolektivima najzaslužnijim za razvoj studentskoga sporta u Hrvatskoj u akademskoj godini 2016./2017. Tako je nagradu za fair play za akademsku godinu 2016./2017. osvojila ženska stolnoteniska ekipa Sveučilišta u Zadru.

U akademskoj godini 2016./2017. ženska je stolnoteniska ekipa na državnome natjecanju UniSport osvojila treće mjesto. Nagrada će biti uručena na posebnoj svečanosti u organizaciji Hrvatskoga akademskoga sportskoga saveza.

Bravo Eleonora Lovraković, Karla Burčul, Eva Rusan i Katarina Delač!