Predstavljena monografija i otvorena izložba slika Marijana Richtera

U srijedu, 16. travnja 2014. u 12.00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru predstavljena je monografija "Richter" autorice Margarite Sveštarov Šimat.

Uvodnu riječ održao je izv. prof. dr. art. Josip Zanki, djelatnik Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja Sveučilišta u Zadru, a monografiju su predstavili Silva Tomašić Kiš, direktorica nakladničke kuće ArTresor, autorica monografije Margarita Sveštarov Šimat kao i sam umjetnik Marijan Richter.

Nakon predstavljanja monografije, u 13.00 sati u Izložbenom prostoru Sveučilišta u Zadru (prostor između sveučilišne kapele sv. Dimitrija i zgrade Sveučilišta) otvorena je izložba slika Marijana Richtera. Slike se mogu pogledati do petka, 26. travnja 2014.