Obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 16. siječnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, mr. sc. Stjepan LOZO javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Obrana hrvatskog dijela Jadrana u hrvatskom ratu za neovisnost 1991. pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Zlatko Begonja, dr. sc. Nikica Barić, znan. savj., i doc. dr. sc. Mateo Bratanić.

U petak 17. siječnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Petra PREDOEVIĆ ZADKOVIĆ, mag. hist. art., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Urbanizam srednjovjekovne Rijeke pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Pavuša Vežić, izv. prof. dr. sc. Marina Vicelja-Matijašić i doc. dr. sc. Laris Borić.