Javne obrane disertacija

U srijedu 27. veljače 2013. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 13 sati, Krešimir KROLO, prof., javno brani disertaciju pod naslovom Načini korištenja internetskih društvenih mreža kao pokazatelj društvenog kapitala mladih u Hrvatskoj pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Saša Božić, prof. dr. sc. Aleksandar Štulhofer i prof. dr. sc. Nenad Prelog.

U četvrtak 28. veljače 2013. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 13 sati, Višnja KABALIN BORENIĆ, prof., javno brani disertaciju pod naslovom Motivacija i učenje engleskoga u studiju nefilološke struke pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Ivo Fabijanić, doc. dr. sc. Mateusz-Milan Stanojević i prof. dr. sc. Jelena Mihaljević Djigunović.