Sveučilišna knjižnica

Pristup zbirci eBook Academic Collection (EBSCOhost Web) do 31. prosinca

Pristup zbirci  eBook Academic Collection (EBSCOhost Web) do 31. prosinca

Za hrvatsku akademsku zajednicu otvoren je probni pristup na zbirku eBook Academic Collection (EBSCOhost Web).
Zbirka sadrži oko 150 000 e-knjiga različitih svjetskih sveučilišnih nakladnika koji pokrivaju širok raspon područja: umjetnost, ekonomiju, obrazovanje, lingvistiku, književnu kritiku,zdravstvo, filozofiju, političke znanosti, religiju, društvene znanosti, tehničke znanosti i drugo.
Knjige možete čitati online. Ukoliko knjige želite pohraniti to možete napraviti tako da napravite svoj profil na EBSCOhost platformi te tada knjige možete pohraniti u profilu. Tako pohranjene knjige prestanu postojati nakon perioda od 10-ak dana. Također postoji ograničenje u broju stranica koje možete otisnuti. Upute o navedenom načinu pohrane knjiga možete pronaći ovdje.
Pristup zbirci traje do 31. prosinca 2016.   Zbirci možete pristupiti ovdje – napomena: odaberite EBSCOhost Web platformu te zatim odaberite bazu eBook Academic Collection. Ukoliko zbirci pristupate izvan Sveučilišta na istoj poveznici ćete trebati upisati broj članske iskaznice Sveučilišne knjižnice