Studentsko savjetovalište - UNIZD

Obavijesti

Predavanje  povodom Međunarodnog dana ljudskih prava, u organizaciji Odjela za psihologiju i Studentskog savjetovališta

Predavanje povodom Međunarodnog dana ljudskih prava, u organizaciji Odjela za psihologiju i Studentskog savjetovališta

Odjel za psihologiju i Studentsko savjetovalište Sveučilišta u Zadru pozivaju vas na javno predavanje „Ususret 75. obljetnici Opće deklaracije UN-a o ljudskim pravima: psihologijske perspektive i doprinosi razumijevanju dostojanstva, sloboda i jednakosti u pravima“,  koje će održati 8. prosinca 2022. u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru s početkom u 12 sati.

Pročitaj više
First678911131415Last