Studentsko savjetovalište - UNIZD

Upitnik o iskustvu savjetovanja i izazovima studiranja studenata Sveučilišta u Zadru

Drage studentice, dragi studenti, treba nam Vaša pomoć!

Upitnik koji se nalazi na linku napravljen je s ciljem dobivanja informacija o upoznatosti studenata Sveučilišta u Zadru s radom Studentskog savjetovališta, ispitivanja stavova o usluzi individualnog savjetovanja i dolaska do informacija o izazovima s kojima se naši studenti i studentice nose. Ideja je dobivene rezultate analizirati na grupnoj razini, izložiti ih na ovogodišnjim Danima psihologije te uputiti širu publiku u važnost brige za mentalno zdravlje te istaknuti ulogu koju savjetovalište ima u tome. Bez Vaše pomoći ne možemo, stoga Vas molimo da odvojite nekoliko minuta i popunite ovaj upitnik. Informacije koje ćete nam dati su od iznimne važnosti i zato hvala svima koji će ih podijeliti s nama.