Studentsko savjetovalište - UNIZD

Radionica „Priroda u službi našeg mentalnog zdravlja“ - 16. svibnja 2023.

Radionica „Priroda u službi našeg mentalnog zdravlja“ -  16. svibnja 2023.

Studentsko savjetovališta vas poziva na radionicu „Priroda u službi našeg mentalnog zdravlja“ koja će se održati 16. svibnja u 16 sati u Perivoju kraljice Jelene Madijevke.

Kao što i sam naslov radionice navodi, priroda zaista može služiti našem mentalnom zdravlju. Poticanje zdrave i aktivne interakcije i povezanost s prirodom je glavna svrha ove radionice, a dobrobiti te interakcije su dugoročna svrha istoga. Proći ćemo raznolike aktivnosti, od aktiviranja osjetila u dodiru s prirodom, imitacija i poistovjećivanje s prirodnim entitetom, do dubinskog uvida i istraživanja okoline, želja i potreba.

Voditeljice radionice su doc. dr. sc. Ana Šimunić s Odjela za psihologiju i studentice psihologije Antares Jelčić, Anđela Kovačević i Luciana Lonac.

Pozivamo sve studente, kao i sve druge zainteresirane da nam se pridruže.

Prijava za sudjelovanje je obvezna i moguća je putem ovog obrasca: https://bit.ly/3NTyML9

Očekujemo vas!

Studentsko savjetovalište