Studentsko savjetovalište - UNIZD

Od 26. do 30. travnja na Sveučilištu u Zadru se održava Proljetna škola „Discovering the languages of peace“, u sklopu Erasmus+ projekta „Sociopsychodrama: The Languages of Peace“.

Nositelj projekta je Stiftelsen PsykodramaAkademin, a Sveučilište u Zadru i Centar za sociopsihodramu i istraživanja iz Novog Sada su partneri u projektu. Projekt se provodi od 1. rujna 2022. do 1. rujna 2023.

Glavna ideja projekta je stvoriti i ponuditi znanja i prakse koje će pomoći unapređivanju i razvoju osobnih i profesionalnih kompetencija različitih stručnjaka koji rade u području mentalnog zdravlja, socijalnog rada, obrazovanja, javnih politika i istraživanja s fokusom na ranjive skupine u svojim društvima. Unapređenje i razvoj ovih kompetencija omogućuje im da u svoj rad unesu nove učinkovite strategije i prakse kako bi te procese učinili učinkovitijima za svoje klijente, učenike ili zajednice s kojima rade.

Više o projektu možete pročitati ovdje.