Studentsko savjetovalište - UNIZD

Odlazak djelatnice Savjetovališta na 2. konferenciju školskih psihologa "Horizonti snage"

Druga konferencija školskih psihologa Horizonti snage okupila je 29.2. i 1.3. 2024. u dvoranama Filozofskog fakulteta u Zagrebu velik broj sudionika zaposlenih u osnovnim i srednjim školama, učeničkim domovima i drugim ustanovama posvećenim odgoju i obrazovanju djece i mladih među kojima je i stručna suradnica Ivana Sučić Šantek, dipl. psih. iz našeg Studentskog savjetovališta.

Bogat program obuhvatio je brojne prikaze znanstvenih i stručnih radova, primjere dobre prakse, zanimljiva i korisna pozvana predavanja, radionice i prikaze psihodijagnostičkih instrumenata. Bila je to i prilika za susrete, povezivanje, razmjenu iskustava i osnaživanje za daljnji predani rad. Djelić iskustava uhvaćen je fotografijama. Zahvaljujemo organizatorima i veselimo se sljedećoj konferenciji.