Studentsko savjetovalište - UNIZD

Ciklus radionica „Podrška studentima u javnom izlaganju“ - radionica "Samoprocjena komunikacijskih vještina" - 25. svibnja 2022. godine

25. svibnja 2022. u 14:30 h u prostoru Code Huba očekuje vas radionica „Samoprocjena komunikacijskih vještina“, a koja se održava u sklopu ciklusa „Podrška studentima u javnom izlaganju“.

Koji komunikacijski stil koristite?

Koliko i kome otkrivate informacije o sebi?

Jeste li empatični?

Znate li razliku između aktivnog i pasivnog slušanja?

Jeste li aktivni slušač?

Na ova pitanja nastojat ćemo dati odgovore u sklopu još jedne radionice Studentskog savjetovališta. Cilj radionice je između ostalog, prepoznati i analizirati prepreke u komunikaciji te objasniti i primijeniti temeljne komunikacijske vještine.

Voditeljica radionice je doc. dr. sc. Marina Vidaković, voditeljica Studentskog savjetovališta i docentica na Odjelu za psihologiju.

Na radionicu je obvezna prijava putem poveznice: https://bit.ly/3Pt7fi4

Molimo sve koji se prijave, a u međuvremenu budu spriječeni sudjelovati na radionici, da nas o tome obavijeste na savjetovaliste@unizd.hr.

Za sudjelovanje na radionici možete dobiti potvrdu o sudjelovanju.

Radujemo se druženju s vama!

Studentsko savjetovalište