Studentsko savjetovalište - UNIZD

Naše zdravlje tijekom pandemije

6. prezentacija „Naše zdravlje tijekom pandemije“ je spremna!

Proteklo vrijeme pandemije uvelike je promijenilo naše životne navike. U jednom trenutku trebali smo prilagoditi većinu uobičajenih aktivnosti novim „pravilima“ kako bismo očuvali zdravlje od virusa.

Informacije o brojnim pozitivnim učincima tjelovježbe, pravilne prehrane i pravilnih obrazaca spavanja smo čuli nebrojeno puno puta. Međutim, što se događa kada svoje kretanje trebamo svesti na minimum, kada više nismo zadovoljni s tim kako su se promijenile naše navike spavanja, hranjenja? S jedne strane, #ostanidoma ima funkciju očuvanja vlastitog, ali i zdravlja naših bližnjih. S druge strane, naše se životne navike odjednom mijenjaju i život poprima jednu potpuno drugu dimenziju, koja nam se možda i ne sviđa ili nije dobra za nas.

• Kakve su bile naše prehrambene navike i što preporučuju stručnjaci?
  • Jesmo li se naspavali?
  • Koje savjete i preporuke nam daju studenti ovoga puta?

Kliknite na link i doznajte!