Studentsko savjetovalište - UNIZD

Radionica "Kako biti tu za sebe" - 11. travnja 2019. godine

Znam li što želim? Što trebam? Kako se osjećam? Kako se odnosim prema sebi?

Odgovore na ova pitanja ne možemo znati bez KONTAKTA sa sobom i sa drugima, a svi odgovori leže negdje unutar kruga koji će biti predstavljen ovom radionicom čiji je cilj osvijestiti mlade da imaju kontrolu nad životom u svojim rukama. Radionica će tematski obuhvatiti pojmove: kontakt, potreba i samozaštita. Posebna pozornost biti će usmjerena na samozaštitu uvodeći pojam asertivnosti, samodiscipline i samopouzdanja.
Dođite na opušteno druženje s mladima gdje se ostavlja prostora za pitanja, odgovore i dijeljenje iskustava i ideja o svemu i svačemu.

Radionica će se održati 11. travnja 2019. godine s početkom u 13 sati u Studentskom savjetovalištu. Radionicu vodi Dolores Pranjić, mag. psych.

Napomena: Broj mjesta je ograničen. Prijave su do 9.4.2019. na e-mail: dpranjic@unizd.hr.