Studentsko savjetovalište - UNIZD

Radionice za studente

U periodu do 1.7.2008. održano je i 5 radionica namijenjenih zainteresiranim studentima:

• Ispitna anksioznost 26.5.2008 (Anita Vulić-Prtorić) - Što je ispitna anksioznost? Kako se suočiti sa strahom od ispitivanja?  Što pomaže?
  • Učenje bez muke 28.5.2008 (Sandra Nakić & Đurđica Petrešević)- Kako se motivirati za učenje? Koje su efikasne tehnike učenja? Kako odgovarati? Kako unaprijediti svoje izlaganje?
  • Kognitivne mape 3.6.2008 (Vilma Kotlar)- Što su kognitivne mape? Čemu služe? Kako se izrađuju kognitivne mape?
  • Osobe s posebnim potrebama na faksu 4.6.2008 (Josip Ćirić)- Tko su osobe s posebnim potrebama? Koje su problemi osoba s posebnim potrebama? Kako im pomoći?
  • Kamo nakon faksa?! 6.6.2008 (Jasmina Sočković)- Osobne želje i potrebe, Potraga za poslom, Primjeri životopisa i molbi za zaposlenje, Intervjui za posao, Planiranje karijere, Koncept cjeloživotnog učenja