Studentsko savjetovalište - UNIZD

Radionica za volontere

U subotu 8.11. održana je jednodnevna radionica za volontere, koju je vodila Vilma Kotlar, voditeljica projekta "Volontiram", studentica 1. godine diplomskog studija pedagogije i filozofije. Radionici je prisustvovalo 17 studenata s različitih studijskih grupa. Cilj radionice bio je:
- razmijeniti stavove i razmišljanja o volonterstvu i vrijednostima volontiranja
- osnažiti volontere upoznavanjem o zakonskoj regulaciji volonterstva te njihovim pravima i obvezama
- aktivirati volontere u promišljanju svojih ciljeva i očekivanja te planiranju aktivnosti koje će dovesti do ispunjenja istiih tijekom volonti
Pored navedenog, studenti su na zabavan i zanimljiv način naučili vrijednosti timskog rada i kvalitetne komunikacije.