Studentsko savjetovalište - UNIZD

Tjedan psihologije

Hrvatsko psihološko društvo i ove je godine organiziralo Tjedan psihologije (drugi po redu), a s ciljem prikaza širokog spektra djelatnosti pomoću kojih psiholozi mogu doprinijeti poboljšanju kvalitete življenja pojedinca i zajednice. U tjednu od 16. do 22. veljače diljem Hrvatske, pa tako i u Zadru, održavale su se različite manifestacije (program po gradovima). Studentsko savjetovalište Sveučilišta u Zadru pridružilo se ovoj akciji i 20. veljače (inače i dan kada je 1953. godine utemeljeno Hrvatsko psihološko društvo) otvarilo svoja vrata svim zainteresiranim posjetiteljima. Želja nam je bila kroz neformalno druženje upoznati širu zajednicu s aktivnostima u našem Savjetovalištu, te osim Tjedna psihologije obilježiti i prvu godišnjicu našeg rada.