Studentsko savjetovalište - UNIZD

How Yes No

22.2.2011. Završen je projekt „How yes no - kako da učenje ne bude mučenje“ te je u Gradskoj knjižnici u Zadru održana konferencija za novinare na kojoj su prezentirani rezultati (How yes No.ppt, 1,41Mb). Na konferenciju su govorili voditeljica projekta Marta Cifrek-Kolarić, prof.dr.sc. Anita Vulić Prtorić, ravnatelj Gradske knjižnice Ivan Pehar, studenti volonteri i učenici obuhvaćeni projektom. Projekt se sastojao od pet radionica koje su bile namjenjene svim učenicima koji žele poboljšati svoje vještine učenja, neovisno o njihovom školskom uspjehu. Na radionice se javilo 86 učenika koji su podjeljeni u tri grupe od po 30-ak učenika. Učenici su radionice ocijenili s ocjenom 4.5, na skali na kojoj je 4 značilo zadovoljan sam, a 5 jako sam zadovoljan.