Odjel za sociologiju

Feminisms in a Transnational Perspectives: "Love and Terror (Extremis Malis Extrema Remedia)“

Prof. dr. sc. Biljana Kašić  održala je 23. svibnja 2017. predavanje “Political Phantasies: Sociality, TERRORism and TERRORist“ na međunarodnom poslijediplomskom tečaju  Love and Terror (Extremis Malis Extrema Remedia) u Interuniverzitetskom centru u Dubrovniku. Uz to, kao članica programskog odbora međunarodnog tečaja  Feminisms in a Transnational Perspective moderirala je jedan panel u okviru tečaja. Poslijediplomski tečaj Feminisms in a Transnational Perspective okupio je tridesetak predavačica i predavača  i doktorskih studentica  iz 11 zemalja.