Department of Sociology

Radionica projekta SCOPES

Mr. sc. Mirko Petrić sudjelovao je od 12. do 14. veljače 2016. u radionici međunarodnog znanstvenog projekta „Životne strategije i strategije preživljavanja kućanstava i pojedinaca u jugoistočnoj Europi u vremenu krize“, održanoj u Sarajevu i posvećenoj kodiranju građe prikupljene kvalitativnim dijelom istraživanja. U radu su sudjelovali partneri iz Bosne i Hercegovine (Ekonomski institut Sarajevo), Slovenije (Univerza v Mariboru), Srbije (Centar za empirijska istraživanja kulture jugoistočne Evrope, Niš, Univerzitet Niš, Fakultet TIMS Novi Sad) i Švicarske (Universität Zürich) i Hrvatske (Institut društvenih znanosti „Ivo Pilar“, Sveučilište u Zadru. Projektne aktivnosti financira Švicarska zaklada za znanost, u okviru programa SCOPES.