Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

Poziv na sudjelovanje na 2. manifestaciji Novigradska dagnja

Poštovane kolegice i kolege,

čast mi Vas je pozvati na sudjelovanje na 2. manifestaciji Novigradska dagnja koja se održava u subotu 9.07.2016.

Plan je da se nastavnicima pridruži određeni broj studenata te da u subotu 09.07. oko 16:00h krenemo prema Novigradu (biti će organiziran kombi prijevoz s Relje). Po dolasku s brodom će se posjetiti uzgajališta dagnji u Novigradu i ušće Zrmanje. Nakon toga, u 19:00h u Novigradu će biti održana prezentacija projekta INOVaDA - Istraživanje kvalitete Novigradske dagnje, te degustacija lokalnih proizvoda od morskih plodova. Nakon toga imamo slobodno 2-3 sata za posjetu fešti Novigradska dagnja, gdje će biti degustacija jela od dagnji i živa muzika. Planirani povratak u Zadar je do 23 sata.

Poziv i obavijest je u prilogu.

Slike s prošlogodišnje manifestacije možete pronaći ovdje:

Molim Vas da do petka na mail pfatovic@unizd.hr potvrdite ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje kako bi se organizirali s prijevozom.

Nadam se da će te biti u mogućnosti sudjelovati i dati svoj doprinos u jačanju ove manifestacije.