Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

TAJNIŠTVO - IZVANREDNI ISPITNI ROK

Studenti Odjela za ekologiju, agronomiju i akvakulturu koji su zainteresirani za izvanredni ispitni rok u prvom tjednu listopada, trebaju se doći upisati na ispitnu listu koja se nalazi na oglasnoj ploči. Svaki student može izaći samo na 1 ispit u izvanrednom roku, što se ne odnosi na ispite iz stranog jezika (na kojeg se izlazi prema odluci Centra za strane jezike).

Prijaviti se mogu samo studenti koji su prijavili ispit (na kojeg žele ponovo izaći) u zadnjem ispitnom terminu u rujnu.

Studenti se    mogu upisati na listu i na način da tajnici pošalju e-mail s nazivom predmeta kojeg žele prijaviti. Prijave se primaju najkasnije do ponedjeljka 1. 10. do 10 sati. Nakon toga će liste biti povučene s oglasne ploče i upis više neće biti moguć. Raspored ispita će biti objavljen u ponedjeljak poslijepodne na web stranicama odjela.

Pročelnik:

Prof. dr. sc. Jozo Rogošić