Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

Djelatnici

Nastavnik

Zvanje

Prostorija

Telefon

E-mail

Dr. sc. Stewart Schultz Redoviti profesor Laboratorij "Sfinga" 400-435 sschultz@unizd.hr
Dr. sc. Jozo Rogošić Redoviti profesor Ulica kralja Dmitra Zvonimira 8 302-508 jrogosic@unizd.hr

Dr. sc. Slaven Zjalić

Redoviti profesor

Rektorat, Mihovila Pavlinovića 1

200-614

szjalic@unizd.hr

Dr. sc. Bosiljka Mustać, pročelnica Odjela

Izvanredna profesorica

1.2a

200-845

bmustac@unizd.hr

Dr. sc. Ivan Župan zamjenik pročelnice Odjela, koordinator za stručnu praksu

Izvanredni profesor

 1.1

200-839

zupan@unizd.hr

Dr. sc. Janja Filipi

Izvanredna profesorica

1.6  200-841 jfilipi@unizd.hr  
Dr. sc. Claudia Kruschel, Predstojnica studija Podvodnih znanosti i tehnologija Izvanredna profesorica Laboratorij "Sfinga"  400-435  ckrusche@unizd.hr
Dr. sc. Zoran Šikić, MERLIN koordinator Izvanredni profesor  1.2 200-844 zsikic@unizd.hr 
Dr. sc. Andrija Finka, Erasmus koordinator Docent 0.7a 200-830 afinka@unizd.hr

Dr. sc. Tomislav Šarić 

Docent

1.1.

200-839

tosaric@unizd.hr

Dr. sc. Tomislav Kos, ECTS koordinator

Docent

0.7a

200-830

 tkos@unizd.hr
Dr. sc. Lav Bavčević Docent 0.3. 200-828 lbavcevic@unizd.hr
Dr. sc. Anamarija Frankić Docent Laboratorij "Sfinga" 400-435  afrankic@unizd.hr

Mr. sc. Branka Maričić

Asistentica

1.6.

200-841

 bmaricic@unizd.hr

Dr. sc. Kristijan Franin MOZVAG koordinator

Poslijedoktorand

1.5

200-843

kfranin@unizd.hr

Dr. sc. Melita Mokos

Poslijedoktorand

Laboratorij "Sfinga"
400-436 mmokos@unizd.hr
Dr.sc. Ivana Zubak Čižmek Poslijedoktorand Laboratorij "Sfinga" 400-436 izubak@unizd.hr
Šime Marcelić, mag. ing. agr.  Asistent 1.6. 200-841 simemarcelic@unizd.hr
 
 Dr. sc. Jelena Lončar Poslijedoktorand Enološko-pedološki laboratorij 233-323 jloncar@unizd.hr
Dr. sc. Bruna Petani Poslijedoktorand 1.2. 200-844 bpetani@unizd.hr
Šimun Kolega, mag.ing.agr. asistent 0.3. 200-828 skolega@unizd.hr
Dubravko Pejdo, mag. tehnički savjetnik na projektu ADRIREEF Laboratorij "Sfinga" 400-436 dpejdo@unizd.hr
Ana Gašparović Pinto, mag. ing. agr.

tehnički savjetnik na projektu SAN

0.7a 200-830 agasparov@unizd.hr
Marko Zorica, mag.ing. agr. tehnički savjetnik na projektu SAN 0.7a 200-830 mzorica@unizd.hr
         

 

Uredi svih djelatnika, kao i tajništvo, nalaze se na adresi Trg kneza Višeslava 9, Zadar, u prizemlju (uredi čiji brojevi počinju s nulom) i na prvom katu (uredi čiji brojevi počinju s jedinicom), ako u tablici nije drugačije navedeno.