Odjel za nastavničke studije u Gospiću

TRIBINA

U organizaciji Saveza društava "Naša djeca" Hrvatske 9. 5. 2019. u 17 sati u Kulturno-informativnom centru u Gospiću održana je javna tribina pod nazivom „Roditelji na zadatku“ na kojoj su sudjelovali:

Višnja Biti, novinarka s temom „Kako i zašto učiti o medijima?“ - moderatorica tribine,

mr. sc. Marija Hegeduš – Jungvirth, dr. med., pedijatar i subspec. gastroenterologije s temom „ Rast, razvoj i prehrana djece“,

doc. dr. sc. Anela Nikčević Milković, psihologinja s temom "Učenje vještina učenja",
Ana Raguž, mag. psihologije s temom „Izazovi roditeljstva – pratimo li korak?“

Tribina je namjenjena roditeljima, stručnjacima koji rade s djecom i mladima, studentima i učenicima. Studenti 1. i 3. godine Odjela za nastavničke studije u Gospiću prisustvovali su tribini u okviru nastave iz kolegija „Psihologija djetinjstva“ i „Psihologija poučavanja“.