Odjel za nastavničke studije u Gospiću

SUDJELOVANJE NA KONFERENCIJI

Na međunarodnoj konferenciji ICIE - The International Centre for Innovation in Education na Universite Paris Decartes u Parizu (koja se održavala od 3. do 6. srpnja 2018.) u Simposiumu 3 pod nazivom 1st Alps-Danube-Adria Symposium on Excellence in Education tri nastavnika s Odjela za nastavničke studije u Gospiću Sveučilišta u Zadru imali su prezentacije svoga znanstveno-istraživačkog i umjetničkog rada: doc. dr. sc. Anela Nikčević-Milković i Marko Jurjević izlagali su pod naslovom Use of Digital Media in Learning Considering Personality Traits, Learning Strategies, School Achievement and Satisfaction, a doc. dr. sc. Marjan Rihter imao je izlaganje pod naslovom Teaching Visual Arts – From the Innocentt Eye to Immersiveness Vice Versa.