Odjel za nastavničke studije u Gospiću

UČIONICA-IGRAONICA

Tijekom zimskog semestra ove akademske godine redovno, iz tjedna u tjedan, održavale su se brojne radionice za gospićke mališane u našoj odjelnoj Učionici-igraonici.

Ana Škondro, studentica 5. godine, zajedno je s ostalim kolegicama marljivo pripremala i provodila raznolike edukativne i kreativne aktivnosti s mališanima pridonoseći kvaliteti njihova slobodnog vremena. Budući da idući tjedan započinju ispitni rokovi, aktivnosti Učionice-igraonice će se nakratko zaustaviti, no nakon toga opet kreću s još zanimljivijim i raznovrsnijim sadržajima!

Ovim putem želimo se zahvaliti Ličko-senjskoj županiji i županu, gospodinu Ernestu Petryju, na financiranju opremanja naše odjelne Učionice-igraonice prigodnim materijalima (tatami podloge i vreće/fotelje) čime je boravak djece i studenata postao daleko ugodniji.