Odjel za nastavničke studije u Gospiću

SUSRET S UČITELJIMA MENTORIMA

Tradicionalno svake godine naš Odjel organizira susret i druženje učitelja mentora iz Osnovne škole dr. Jure Turića iz Gospića s profesorima metodika nastavnih predmeta.

Ovogodišnji susret održao se 12. rujna 2022. u predavaonici br. II.

Pročelnica Odjela, izv. prof. dr. sc. Sanja Vrcić-Mataija i ravnatelj Osnovne škole dr. Jure Turića iz Gospića, gospodin Ivica Radošević, u ime ustanova prigodno su se obratili i zahvalili na međusobnoj uspješnoj suradnji između naših ustanova.

Na susretu se razgovaralo o prošlogodišnjoj uspješnoj suradnji mentora i Odjela, osnovne škole i našeg Odjela te o realizaciji stručne prakse naših studenata koja je unatoč situaciji vezanoj uz pandemiju COVID-19 uspješno realizirana. Također, dogovoren je i plan realizacije stručne prakse studenata našega Odjela u Osnovnoj školi dr. Jure Turića i u idućoj akademskoj godini.

Zahvaljujemo se ravnatelju i učiteljicama mentoricama na prigodnome poklonu koji su izradili članovi učeničke zadruge "Vodarica Marta" koja djeluje pri Osnovnoj školi dr. Jure Turića iz Gospića.