Odjel za nastavničke studije u Gospiću

SUDJELOVANJE NA KONFERENCIJI

Na XIV Međunarodnoj naučno-stručnoj konferenciji Unapređenje kvalitete života djece i mladih  održanoj u Draču (Durrës), u Albaniji od 23. do 25. lipnja 2023. u organizaciji Udruženja za podršku i kreativni razvoj djece i mladih i Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, Univerziteta u Tuzli sudjelovale su izv. prof. dr. sc. Slavica Šimić Šašić, prof. dr. sc. Mira Klarin i izv. prof. dr. sc. Anela Nikčević-Milković s izlaganjem Odnos nastavničkog poticanja samoreguliranog učenja i nekih aspekata učeničke kvalitete života u školi. Izlaganje je financirano iz projekta: Institucijski znanstveni projekt Sveučilišta u Zadru ULOGA NASTAVNIKA U POTICANJU SAMOREGULIRANOG UČENJA - IP.01.2021 – akad. god. 2021./2022. i 2022./2023.  na kojeme je izv. prof. dr. sc. Anela Nikčević-Milković suradnica.