Odjel za nastavničke studije u Gospiću

SUDJELOVANJE NA DANU KARIJERA

12. veljače 2024., Strukovna škola Gospić organizirala je Dan karijera za svoje maturante kako bi im pomogla pri odabiru fakulteta. Među desetak visokoškolskih ustanova, predstavio se i naš Odjel bogatim štandom pokazujući dio sadržaja i načina rada kojega primjenjujemo u sklopu izvođenja programa Učiteljskog studija. Maturanti su imali priliku pogledati naša izdanja, slikovnice, studentske likovne radove, lutke nastale u okviru kolegija iz scenske kulture, razgovarati s našim studenticama Anom Škondro, Karlom Beraković i studentom Karlom Mladićem, a i zapjevati zajedno sa studentima i doc. dr. sc. Ines Cvitković-Kalanjoš te poslušati prezentaciju nastavnica Hane Lukas Midžić i Marine Franić Šimunić kroz koju je predstavljen program našega studija i cijeli niz interdisciplinarnih aktivnosti kojima obiluje naš Odjel.

Zahvaljujemo se organizatorima na prilici da se predstavimo i ugodno podružimo s budućim studentima i kolegama s visokoškolskih ustanova iz cijele Hrvatske.