Odjel za nastavničke studije u Gospiću

Radni sastanak s mentorima odjelne vježbaonice

Prije početka nove akademske godine, 14. rujna 2023., na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću održan je tradicionalni susret s ravnateljem Osnovne škole dr. Jure Turića iz Gospića i s učiteljicama - mentoricama iz odjelne vježbaonice. Sastanku su nazočili sveučilišni nastavnici metodika učiteljskog studijskog programa, pročelnica i zamjenica Odjela.

Pročelnica Odjela izv. prof. dr. sc. Sanja Vrcić-Mataija i ravnatelj Osnovne škole dr. Jure Turića gospodin Ivica Radošević zahvalili su se na uspješnoj suradnji između dviju ustanova te razmijenili prigodne poklone. Na susretu se razgovaralo o aktivnostima studenata u vježbaonici, izvođenju ocjenskih predavanja, realizaciji stručno-pedagoške prakse i drugim oblicima suradnje koje predstoje u idućoj akademskoj godini, kao što je i  suradnja u radu učeničke zadruge „Vodarica Marta" koja djeluje pri Osnovnoj školi dr. Jure Turića proizvodeći hvalevrijedne zavičajne suvenire i proizvode iz ekološkog uzgoja hrane.