Odjel za nastavničke studije u Gospiću

PRIJEM STUDENATA PRVE GODINE

Na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću 2. listopada 2023. održan je prijem novoupisanih studenata na integrirani prijediplomski i diplomski Učiteljski studijski program. Studentima se prigodno obratila pročelnica izv. prof. dr. sc. Sanja Vrcić-Mataija, a riječi dobrodošlice uputile su i nazočne nastavnice.

Osim nastavnog osoblja, brucoše su dočekale i studentice viših godina koje su se priključile projektu „Student mentor“, a prigodno im se obratila i studentica 4. godine Emma Majerić, zamjenica predstavnice Studentskog zbora u Gospiću.

Dobrodošlicu su im izrazili i studenti odjelne pjevačke skupine izvodeći nekoliko glazbenih točaka. Druženje se, uz glazbu i razgovor, nastavilo u odjelnoj učionici na otvorenom.

Prijem studenata prve godine bio je ugodan uvod u sutrašnji početak nastave.