Odjel za nastavničke studije u Gospiću

PREDSTAVLJENA ZBIRKA PJESAMA STUDENTICE DORE KABALIN

21. ožujka 2024., povodom obilježavanja Svjetskog dana poezije, u prepunoj Samostalnoj narodnoj knjižnici Gospić predstavljen je pjesnički prvijenac naše studentice Dore Kabalin - zbirka pod naslovom "Krila".

Zbirku je predstavila pročelnica Odjela, izv. prof. dr. sc. Sanja Vrcić-Mataija, a u programu su sudjelovali i studentica 5. godine Ana Škondro te student 4. godine, Karlo Mladić, koji je zajedno s Dorom dao glazbni pečat ovome susretu, kao i brojnim dosadašnjim.

Također, dodatni doprinos glazbenom ugođaju cijeloga susreta pridonio je i nastup ženske klape Puntape iz Novog Vinodolskog, čija je Dora članica.

Dori još jednom od srca čestitamo i želimo joj puno uspjeha i nadahnuća u daljnjem radu!