Odjel za nastavničke studije u Gospiću

Poziv studentima za sudjelovanje u istraživanju o volontiranju

Poziv studentima za sudjelovanje u istraživanju o volontiranju. Radi se o jednoj kratkoj anketi, a namijenjena je isključivo studentima/ticama Sveučilišta u Zadru. Anketnim upitnikom prikupljaju se podatci o stavovima o volontiranju i vrednovanju volontiranja studenata kako bi se u strateške dokumente Sveučilišta uvrstile smjernice za razvoj volonterstva na Sveučilištu u Zadru. U suradnji sa Studentskim savjetovalištem i studentima-volonterima iz projekta "Volontiram" istraživanje provodi koordinatorica volontera Sveučilišta u Zadru za potrebe Ureda prorektorice za studije i studente. Za sada je odaziv studenata iz Gospiću vrlo slab, a on nam je jako važan budući će oni u jednom dijelu biti posebno statistički obrađivani upravo zbog prostorne dislociranosti od ostatka Sveučilišta i vjerojatno različitih prilika i mogućnosti za volontiranje u vašem gradu.

Link na anketu:

Hvala unaprijed!