Odjel za nastavničke studije u Gospiću

ODRŽANA RADIONICA „Uspješno kročite kroz vrata karijere: umijeće pripreme za intervju“

7. ožujka 2024. studentice psihologije, u društvu voditeljice Studentskog savjetovališta doc. dr. sc. Marine Vidaković, posjetile su naš Odjel i održale radionicu „Uspješno kročite kroz vrata karijere: umijeće pripreme za intervju“ namijenjenu svim studentima, pružajući im konkretne korake i vještine za uspješnu pripremu za razgovor za posao.

Voditeljice radionice Marija Gulam, Karmela Biočić, Nora Ivić, studentice psihologije, pod mentorstvom prof. dr. sc. Ljiljane Gregov s Odjela za psihologiju kroz interaktivne module studente su informirale o strategijama koje će ih pripremiti za uspješan nastup tijekom intervju situacija.

Radionica je osmišljena kako bi poticala samopouzdanje i pružila praktične alate koji su ključni u postizanju uspjeha na tržištu rada.