Odjel za nastavničke studije u Gospiću

ODRŽAN HUMANITARNI BOŽIĆNI KONCERT

Jučer, 13. prosinca 2022. u 18h na Trgu Stjepana Radića u Gospiću održan je humanitarni koncert u organizaciji studenata Odjela za nastavničke studije u Gospiću, koji su i ove su godine inicirali humanitarnu prosinačku aktivnost „Božić za 10“ uz podršku svojih profesora i ostalih djelatnika fakulteta.

Zajedno sa svojim prijateljima – crkvenim zborom mladih glazbenika te Tocco bendom, uz tehničku podršku Grada Gospića i Magic lighta iz Otočca, studenti su svirkom i pjesmom stvorili pravu božićnu atmosferu i oduševili okupljenu publiku!

Važno je naglasiti da je program imao humanitarnu narav jer će sav prihod od prodaje kolača, prigodnih ukrasa, čestitki, svijeća i ostalih rukotvorina koje su marljive studentice i studenti vrijedno izrađivali, biti uručen jednoj socijalno ugroženoj obitelji u našoj zajednici.

Iznimno smo ponosni na naše drage studentice i studente koji su se nesebično uključili i učinili dobro djelo te na taj način nastavili širiti poruke mira, ljudskosti i solidarnosti u ovo predblagdansko vrijeme.