Odjel za nastavničke studije u Gospiću

IZLOŽBA

U ponedjeljak je u Galeriji Šira u Zagrebu, otvorena izložba Knjige za gledanje - knjige za čitanje, izložba umjetničkih knjiga studenata i mladih umjetnika, organizirana od strane Akademije likovnih umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu u suradnji s Akademijom primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci na kojoj sudjeluju i studenti Odjela za nastavničke studije u Gospiću Sveučilišta u Zadru. Studenti su prijavili radove na otvoreni natječaj, a radove je selektirao stučni žiri u sastavu; izv. prof. mr. art. Tanja Dabo, izv. prof. art. Svjetlan Junaković, doc. art. Sonja Vuk (Akademija likovnih umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu), izv. prof. mr. art. Letricija Linardić i doc. mr. art. Melinda Kostelac (Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci).Izložba se može pogledati od 13. do 20. ožujka 2017. godine.