Odjel za nastavničke studije u Gospiću

HUMANITARNA POMOĆ POTREBITIMA Od nas tu u Gospiću!

20. prosinca 2023. godine, u ime našega Odjela, pročelnica Odjela izv. prof. dr. sc. Sanja Vrcić-Mataija i studentica Ana Škondro, uručile su prikupljenu humanitarnu donaciju Centru za socijalnu skrb u Gospiću kako bi se usmjerila jednoj potrebitoj obitelji u našoj sredini.
Donacija je prikupljena u okviru božićne priredbe "Sretan Božić OD NAS TU u Gospiću“ održane 13. prosinca 2023. u polivalentnoj dvorani našega Odjela gdje je nakon predstave naše asistentice Hane Lukas Midžić "Na krilima Adventa" i studentskog plesnjaka pod vodstvom doc. dr. sc. Dodi Malada zainteresirana javnost imala priliku nabaviti različite prigodne blagdanske ukrase što su ih studenti, u nizu likovnih radionica održanih u prosincu na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću, zajedno sa svojom nastavnicom Hanom Lukas Midžić, izradili.