Odjel za lingvistiku

Poziv na lingvističku sridu: dr. sc. Nataša Šprljan, Čakavska i štokavska obilježja govora zadarske okolice

U srijedu, 4. travnja 2018. godine, u 15:30 sati dr. sc. Nataša Šprljan (Centar za jadranska onomastička istraživanja Sveučilišta u Zadru) održat će predavanje pod naslovom "Čakavska i štokavska obilježja govora zadarske okolice?" u sklopu Lingvističke sride, serije javnih predavanja o jezikoslovnim temama u organizaciji Odjela za lingvistiku. Predavanje će se održati u dvorani za poslijediplomske studije u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (Ulica Mihovila Pavlinovića 1, 23000 Zadar). Veselimo se Vašem dolasku!