Department of Croatian Studies
Informacije

Poziv na drugu virtualnu konferenciju u sklopu projekta RFS - Research For Society

Sveučilište u Zadru u sklopu projekta EU CONEXUS Research For Society organizira ciklus konferencija o interdisciplinarnom istraživanju Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS).

Tema druge virtualne konferencije biti će  “Heritage turns blue: Glocal impacts on coastal cultural heritage” koja će se održati 28. veljače 2023. godine putem Zoom platforme.

Kako je jedan od ciljeva konferencije interdisciplinarnost u istraživanju SmUCS-a, pozivaju se govornici da se u svojim izlaganjima pozabave ovim aspektom, ističući njegovu važnost za ovo istraživanje.

Istraživači trebaju dostaviti svoje prijedloge tema i sažetak do 1. veljače 2023., a prezentacije do 20. veljače 2023.

Nakon predavanja planirane su i radionice na odabrane podteme, a podteme se biraju na platformi za prijavu.

Registracijska platforma

Lp,

Marino Perović, mag. geogr.

Voditelj projekata

Centar za projekte, znanost i transfer tehnologija

Projekt EU-CONEXUS

Sveučilište u Zadru