Odjel za klasičnu filologiju

Upis na izborne predmete ljetnog semestra

Studenti se upisuju na izborne predmete ljetnog semestra putem Studomata, u  terminima u skladu s obavijestima iz Studentske referade počevši od 26. veljače. Studenti koji se zbog tehničkih poteškoća ne mogu upisati na izborne predmete putem Studomata, upisuju se na predmete prilikom prvog dolaska na nastavu.

Nastava iz predmeta Osnove latinskog jezika II se sluša u dvije grupe. Grupa A - utorak 8 -10, grupa B - utorak 10-12. Studenti se upisuju na papir postavljen na oglasnoj ploči Odjela ili dolaskom na nastavu u grupu u željenom terminu, do popune slobodnih mjesta.

Izborni predmet Antička kazališna radionica (3 ECTS), otvoren je za upise studentima svih odjela Sveučilišta u Zadru. Na predmet se upisuje dolaskom na audiciju, petak 2. ožujka u 16 sati u učionicu 137 na Odjelu za klasičnu filologiju.  U našoj fotogaleriji pogledajte video snimke i fotografije kazališnih predstava koje su na ovom predmetu izvodili studenti prethodnih godina. Opis predmeta dostupan je ovdje.