Odjel za ekonomiju

Obavijesti za brucoše i studente diplomskog studija

1)Obavještavamo vas da će se susreti sa studentima prve godine preddiplomskih studija održati u ponedjeljak, 3. listopada 2022. prema sljedećem rasporedu:

• susret rektorice Sveučilišta u Zadru i studenata prve godine preddiplomskih i integriranih preddiplomskih studija u 9:00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, Svečana dvorana, 2. kat)
  • susret pročelnika Odjela za ekonomiju i studenata prve godine jednopredmetnog preddiplomskog studija Menadžmenta u zgradi na Višnjiku (Splitska 1) u dvorani 8:

Redovni studenti u 10:45

Izvanredni studenti u 11:30

2) Brucoši koji su se upisali u ljetnom roku mogu preuzeti iksice u tajništvu Odjela za ekonomiju do 14. listopada 2022. Potrebno je donijeti osobnu iskaznicu i ugovor o studiranju (ukoliko ga niste poslali).

3)Nastava za studente preddiplomskih i integriranih studija te studente druge godine diplomskih studija počinje u utorak, 4. listopada 2022. godine.

4)Nastava za studente prve godine diplomskih studija počinje u ponedjeljak, 10. listopada 2022. godine