Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Upis u prvu godinu Kulture i turizma

Natječaje za upis u prvu godinu preddiplomskog studija Kulture i turizma možete pogledati ovdje

Redoviti ili izvanredni preddiplomski studij Kulture i turizma mogu upisati maturanti koji su položili državnu maturu putem Nacionalnog informacijskog sustava prijave na visoka učilišta (Postani student).

Pristupnici mogu upisati izvanredni studij Kulture i turizma i putem razredbenog postupka. Prijave na razredbeni postupak primaju se od 24. do 30. lipnja radnim danom od 9-12 sati ili od 13-15 sati u tajništvu Odjela za turizam i komunikacijske znanosti ili se šalju poštom na adresu Ulica dr. Franje Tuđmana 24i, 23000 Zadar. Prijemni ispit će se održati 3. srpnja u 10 sati na istoj adresi.

Dokumentacija za prijavu:

1. Prijava

2. domovnica

3. rodni list

4. svjedodžbe 1., 2., 3. i 4. razreda srednje škole

5. svjedodžba o završnom radu ili završnom ispitu ili državnoj maturi

6. dokaz o uplati 200 kn za troškove razredbenog postupka (uplatnicu zatražiti u tajništvu)

Literatura za razredbeni ispit

Theme picker