Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

ODLUKE

Tajništvo Odjela za turizam i komunikacijske znanosti

Tajnica Petra Kotlar, dipl. iur.  l  pkotlar@unizd.hr, 023/345-010   l

Rad sa studentima: radnim danom od 9:00 do 12:00 sati / Rad s izvanrednim studentima: četvrtkom od 15:00 do 16:00 sati

Molim studente da komunikaciju putem maila obavljaju preko student@unizd.hr

Obavijest studentima prve godine - 4. prosinca 2018.

Potpisani su ugovori o studiranju, studenti mogu doći po svoj primjerak u tajništvo.

Obavijest - 31. listopada 2018.

U dvorani 131 pronađen je crni USB.

Diplomski i završni radovi - sjednica 12.2.2018. - 14. veljače 2018.
Obavijest studentima koji su završili studij (dodatne informacije) - 29. prosinca 2017.

Studenti koji završe studij studij a imaju dodatne informacije koje žele dodati u svoju Dopunsku ispravu o studiju trebaju nakon diplomiranja u Tajništvo dostaviti dokaze tih dodatnih informacija (rektorova nagrada, stipendija, Erasmus, sudjelovanje na sportskim aktivnostima, skupovima, konferencijama i slično).

Zamolba - 16. lipnja 2017.
Tajništvo na Merlinu - 19. listopada 2015.
Od sada obavijesti o promjenama termina predavanja, termina ispita i sve ostale važne obavijesti iz tajništva možete dobiti na mail. Potrebno je samo da se jednom ulogirate na Merlin sustav na kolegij Referada TiKZ. Šifra je: REF1718

Upute za otvaranje e-mail korisničkog računa - 16. listopada 2015.

Upute za otvaranje e-mail korisničkog računa možete pogledati ovdje.

Priznavanje ispita - 19. studenog 2013.

Studenti koji traže priznavanje ispita moraju u Tajništvu predati zamolbu za priznavanje ispita, ovjereni prijepis ocjena i syllabus kolegija.