Odjel za turizam i komunikacijske znanosti
Informacije

Kontakti nastavnika i termini konzultacija u zimskom semestru a. g. 2019./2020.

Prezime

Ime

E-mail

Broj kabineta

Telefon

Konzultacije

Bakija

Vinko

vinko.bakija@unizd.hr

112

345-061

Srijeda 16:00-17:00

   Četvrtak      17:30-18:30

Bitanga  Marijan  

20

 

Četvrtak i petak

15:00-16:00

Brkić Vejmelka Jadranka jbrkic@unizd.hr   200-825

Srijeda 08:30-10:00 Zgrada na Relji, ured 309

Bunja  Đani  gianni@unizd.hr

129

345-027

 Ponedjeljak  18:00-19:00

Četvrtak 10:30-11:30

Čičin-Šain

Dijana

dcsain@unizd.hr

Ured 9 Odjela za ekonomiju

400-404

Poslije nastave te ponedjeljkom 10:30-11:30 h i srijedom 16:00-17:00 na Odjelu za ekonomiju

Ćubela Adorić

Vera

vcubela@unizd.hr

20

200-569

345-016

Prema prethodnom dogovru putem e-maila

Fabijanić Tomislav tfabijan@unizd.hr 20 345-016

    Utorak      17:30-18:30

Fabijanić Marijana mfabijanic@unizd.hr 106  

     Srijeda       11:00-12:00

Četvrtak  16:00-17:00

Frleta
 Zrinka zfrleta@unizd.hr 129 345-027 

 Ponedjeljak    17:00-18:00

Grzunov  Jurica jgrzunov@unizd.hr 51

345-057

Ponedjeljak 11:00-12:00

Utorak 10:30-11:30

i u ostalim terminima prema prethodnom dogovoru putem e-maila.

Halmi

Aleksandar

alhalmi@unizd.hr

108

345-031

Srijeda    10:00-12:00

Četvrtak  10:00-12:00

Kalajžić

Vesna

vesna@unizd.hr

51

345-039

Ponedjeljak
17:00-18:00

Četvrtak  09:00-10:00

Klarin

Tomislav

tklarin@unizd.hr

112

345-036

Utorak
18:00-19:00

Četvrtak  09:00-10:00

Knežević

Šime

sknezevic@unizd.hr

129
345-027

 Ponedjeljak  16:00-17:00

   Petak       10:00-11:00

Krce Miočić

Božena

krceb@unizd.hr

49

345-028

Ponedjeljak 09:00-10:00

Srijeda    18:30-19:30

Krpan

Tomislav

tkrpan@unizd.hr

106

345-030

Srijeda    16:30-17:30

  Četvrtak  09:45-10:45

Kulenović   Igor ikulenovic@unizd.hr 47  345-051

Utorak    14:00-15:00

 Petak  11:00-12:00

Lozo
Ivana
ilozo@unizd.hr
102

345-014

Srijeda     16:00-17:00

Četvrtak    16:00-17:00

Miletić

Nikolina

nmiletic@unizd.hr

20

345-016

Odsutna do daljnjega

Mustać

Bosiljka

bmustac@unizd.hr

1.2a (Stari Kampus)

200-845

Četvrtak   10:00-12:00

(Ured 1.2a na Starom Kampusu)

Pavelin

Goran

gpavelin@unizd.hr

108

345-031

Nakon nastave i utorkom 16:00-18:00

Pedić Paula ppedic@unizd.hr 112 345-036

Ponedjeljak  17:00-18:00

Utorak  10-00:11:00

Ražnjević Zdrilić

Marijana

mraznje@unizd.hr

51

345-039

Ponedjeljak 09:45-10:45

Utorak  08:30-09:30

Sušac

Vlado

vsusac@unizd.hr

102

345-034

Ponedjeljak 

10:00-11:00 19:00-20:00

Vidić
Gabrijela
gvidic@unizd.hr  47 345-051 

Ponedjeljak 09:00-10:00

Utorak   18:00-19:00

Vrkić Šime svrkic@unizd.hr 20 345-016

Četvrtak 10:00-12:00 16:00-17:00

Vučetić Škrbić

Ana

ana.vucetic@slobodnadalmacija.hr

51

345-039

Ponedjeljak 14:00-14:30 Prema dogovoru putem e-maila

Zekanović-Korona

Ljiljana

ljkorona@unizd.hr

49

345-028

Ponedjeljak  19:00-20:00

Utorak    09:00-10:00