Odjel za turizam i komunikacijske znanosti
Informacije

Kontakti nastavnika i termini konzultacija u zimskom semestru akad.god. 2020./2021.

VAŽNA NAPOMENA: Kako bi se izbjegli problemi i preklapanja kod promjena rasporeda i eventualne gužve i čekanja za vrijeme satova primanja, mole se svi studenti da se barem jedan dan prije nego što planiraju doći na konzultacije najave nastavniku putem e-maila kako bi im nastavnik potvrdio u kojem terminu mogu doći. Također, ukoliko je potrebno organizirati konzultacije na daljinu (online), to se može napraviti u prethodnom dogovoru s predmetnim nastavnikom putem e-maila (barem dan ili dva ranije).

 

Prezime

Ime

E-mail

Broj kabineta

Telefon

Konzultacije

Alvir

Katarina

kalvir20@unizd.hr

108

345-131

Četvrtak 17:00-18:00

Petak 17:00-18:00

Bakija Vinko vinko.bakija@unizd.hr 112 345-061

Primanja su isključivo na daljinu (online) uz prethodni dogovor studenta i profesora putem e-maila.

Bitanga  Marijan  

20

 

Četvrtak i petak   15:00-16:00

Brkić Vejmelka Jadranka jbrkic@unizd.hr   200-825 Srijeda 09:30-11:00 Zgrada na Relji, ured 309
Buljan Borna bbuljan@unizd.hr 47 345-051

Ponedjeljak  09:00-10:00

 Srijeda 18:30-19:30

Bunja  Đani  gianni@unizd.hr

129

345-027

 

 Ponedjeljak  18:00-19:00

Četvrtak 10:30-11:30

Čičin-Šain

Dijana

dcsain@unizd.hr

Ured 9 Odjela za ekonomiju

400-404

Poslije nastave te ponedjeljkom 11:00-12:00 h i četvrtkom 12:30-13:30 na Odjelu za ekonomiju

(za izvanredne studente u popodnevnim satima prema dogovoru putem e-maila)

Ćubela Adorić

Vera

vcubela@unizd.hr

20

200-569

345-016

Prema prethodnom dogovoru putem e-maila

Fabijanić Tomislav tfabijan@unizd.hr 20 345-016

    Četvrtak      15:30-16:30

Fabijanić Marijana mfabijanic@unizd.hr 106  

Četvrtak  08:30-10:30

Frleta  Zrinka zfrleta@unizd.hr 129 345-027 

 Ponedjeljak    16:00-17:00

Grzunov  Jurica jgrzunov@unizd.hr 51

345-057

Ponedjeljak 12:00-13:00

Utorak 11:00-12:00

(uz prethodni dogovor moguće i u ostalim terminima) 

uz obaveznu raniju najavu putem e-maila.

Kalajžić

Vesna

vesna@unizd.hr

51

345-039

Ponedjeljak
17:00-18:00

Četvrtak  09:00-10:00

Klarin

Tomislav

tklarin@unizd.hr

112

345-036

Putem Skypa, prema dogovoru putem e-maila prema terminima za pojedini predmet.

Knežević

Šime

sknezevic@unizd.hr

129
345-027
Prije ili nakon termina nastave ili u prethodnom dogovoru putem e-maila.

Krce Miočić

Božena

krceb@unizd.hr

49

345-028

Ponedjeljak 09:00-10:00

Srijeda 18:30-19:30

Krpan

Tomislav

tkrpan@unizd.hr

106

345-030

Srijeda  17:15-18:15

  Četvrtak  09:45-10:45

Kulenović   Igor ikulenovic@unizd.hr 47  345-051

Utorak  14:00-15:00

 Petak  11:00-12:00

Lozo Ivana ilozo@unizd.hr 102

345-014

Online, prema prethodnom dogovoru putem e-maila

Mustać

Bosiljka

bmustac@unizd.hr

1.2a (Stari Kampus)

200-845

Četvrtak   10:00-12:00

(Ured 1.2a na Starom Kampusu)

Pedić Paula ppedic@unizd.hr 112 345-036

Ponedjeljak  17:00-18:00

Petak 09:00-10:00

Ražnjević Zdrilić

Marijana

mraznje@unizd.hr

51

345-039

Ponedjeljak 09:00-10:00

      Utorak        08:30-09:30

(uz obaveznu najavu mailom prije dolaska na konzultacije)

Sušac

Vlado

vsusac@unizd.hr

102

345-034

Ponedjeljak 

10:00-11:00

 

Šikić

Zoran

zsikic@unizd.hr

Odjel za ekologiju

1.2

200844

prema najavi e-mailom

Vidić Gabrijela gvidic@unizd.hr  47 345-051 

Utorak  09:00-10:00 putem Skypa i nakon predavanja i s izvanrednim studentima po dogovoru.

Vrkić Šime svrkic@unizd.hr 129 345-027

Četvrtak

10:00-12:00

16:00-17:00

Zekanović-Korona

Ljiljana

ljkorona@unizd.hr

49

345-028

Ponedjeljak 

19:00-20:00

 (u uredu 17)